شرکت طراحان نوین جیسا در سال ۱۳۹۷ با ورود به اکوسیستم های استارتاپی و دانش بنیان تم فعالیت های خود را مبتنی بر ارایه خدمات به اشخاص و شرکت های فعال در حوزه های فن آوری و نوآوری دنبال میکند و در افق چشم انداز خود که یکی از ده برگزارکننده اصلی رویدادهای فن آورانه و نوآورانه است حرکت می کند.

شرکت جیسا در حال حاضر در حوزه برگزاری رویدادهای تخصصی و فناورانه و نو آورانه و بازاریابی فعالیت میکند

شرکت طراحان نوین جیسا

جیسا شرکتی است که نسبت به برگزاری رویدادهای متنوع و تخصصی اقدام میکند و سالها تجربه برگزاری رویدادها و انجام خدمات بازاریابی و برندینگ را در سوابق خود دارد و می تواند با شبکه های ارتباطی موثر برای خدمات و محصولات شما بازاریابی موثری داشته باشد. ما بر این باور هستیم مجمعه شرکت جیسا دارای دانشی مبتنی بر تجربه و علم می باشد و گزینه تاثیر گذار جهت رشد و بالندگی محصئولات و خدمات شما می باشد. لازم است بدانید یک جلسه مشاوره با کارشناسان جیسا برای بازاریابی محصولات، کالا و خدمات شما رایگان است و پیشنهاد می کنیم از این فرصت استفاده کنید.

بازاریابی با جیسا

مدیران شرکت جیسا با رویکردی آینده نگر نسبت به فعالیت های خود اقدام می نماید و همواره در مسیر افق چشم انداز طراحی شده توسط هم تیمی ها به پیش میرود و در برگزاری رویدادها به کیفیت و کمیت و عقلانیت توجه دارد و بدانید که مشورت برای برگزاری رویدادها با کارشناسان جیسا رایگان است.

برگزاری رویداد با جیسا
1

تاسیس

شرکت طراحان نوین جیسا

در تاریخ ۲۱ دی ماه سال ۱۳۸۳ در شهر شیراز

2

فعالیت های اولیه ما

تا سال ۱۳۸۶ در شیراز

فعالیت های عمرانی و تامین نیروی انسانی بود

3

تصمیم هیئت مدیره برای

تغییر در اساسنامه شرکت

انجام فعالیت تخصصی برگزاری نمایشگاه های داخلی و بین المللی – بازاریابی و تحقیقات بازارهای داخلی و بین المللی – توسعه صنعت و تجارت با رعایت قوانین و مقررات مصوبه جاری کشور.

4

آغاز فعالیت های جدید

بازاریابی و برگزاری رویداد های نمایشگاهی

از سال ۱۳۸۵ با برگزاری اولین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس و اقدام به بازاریابی و یا برگزاری رویدادهای مختلف برای کالاها و خدمات و برندهای متنوع از توانمندی های ساخت داخل و بومی در طول مسیر

5

رویکرد حال جیسا

در اتمسفر مشاغل استارتاپی و کالاها و خدمات شرکت های دانش بنیان

جیسا در سال ۱۳۹۷ فاز فعالیت های خود را به سمت ارایه خدمات بازاریابی و برگزاری رویدادها برای مشاغل استارتاپی و کالاها و خدمات شرکت های دانش بنیان در تهران هدایت کرد و در همین راستا در اتمسفر کسب و کار اشتراکی مجموعه باکس فعالیت هایش را نوآورانه تر از قبل ادامه می دهد . ما بر این باور هستیم مجمعه شرکت جیسا دارای دانشی مبتنی بر تجربه و علم می باشد و گزینه تاثیر گذار جهت رشد و بالندگی محصئولات و خدمات شما می باشد.